.

TTC

 

Top trackmania cup (pořádá FCH)

Tým

Výhra

Remíza

Prohra

Body

Score

Pořadí

FCH

0

BUG

0

0

0

0

0

0

Reggae

0

0

0

0

0

0

 

 

 

 

 

 

 

 

Rozpis

FCH

:

????

:

BUG

:

Reggae

:

FCH

:

BUG

:

Reggae

:

????

:

Reggae

:

FCH

:

BUG

:

????

:

PRAVIDLA TTC

Program TTC

      a) pojede systémem TA na 6 minut / mapa a počtem 3 map na jedno kolo

 

      b) Každé kolo Cupu trvá vždy jeden týden a je zahájeno pondělim 0:01 ukončeno v neděli v 24:00.

 

2)Soupisky Clanů a přihlášení :       

 a) CL přihlášeného clanu je povinen při registraci poslat kompletní soupisku svého clanu včetně všech loginů na email cupu toptrackmaniacup@seznam.cz, nebude-li tomu tak, nebude povoleno hráči bez loginu jet první kolo Cupu.

 

      b) Soupiska obsahuje nick a login

 

      c) Do soupisky se dále uvádí kontakt na CL a ACL a adresa webu

 

      d) Soupisku clanů je možno v průběhu Cupu upravovat ovšem s týdenním předstihem, což znamená, že nově registrovaný jezdec ( například v prvním kole )se muže zúčastnit až následujícího kola. Oznámení týden před neplatí pro změnu nicku při zachování loginu.

 

      e) Žádosti o doplnění nových hráčů pište do GB , nově dopsaný hráč bude mít u loginu doplněno písmeno N pro lepší přehled, že se daného kola nesmí zúčastnit.

 

      f) Dojde-li v průběhu Cupu ke změně nicku hráče, je tato změna povolena a je nutné toto nahlásit organizátorům pro předejití následným problémům při CW.

 

      g) Soupisku je nutno poslat  před zahájením Cupu, případně ji doaktualizovat do ?????!!!

 

     

 

 3) Termín CW a průběh, výsledky :       

 a) Termín CW si domlouvají clany mezi sebou, pokud se nejsou schopni dohodnout, oznámí to organizátorům a ti vyberou náhradní termín, náhradní termín je možné stanovit jen jednou.

 

      b) Pokud se nedostaví clany ani v náhradním termínu bude výsledek zkontumován a oběma clanům do skóre   připsán výsledek 0:75

 

      c) Na soupeře se čeká od počátku CW 15 minut, v případě, že se soupeř nedostaví, udělejte screen a CW bude zkontumováno, přítomný clan vyhraje kontumačně 0:75 a soupeři bude odečteno ze skóre 50 bodu a jeden bod z tabulky skupin.

 

.

 

      e) Minimální počet hráču pro odjetí cw je 3, v případě menšího počtu bude CW kontumováno.

 

      e1) Soupeři si jsou povinni navzájem překontrolovat přihlášene hráče na hracím serveru během CW, bude-li přítomen neregistrovaný jezdec, nebo jezdec s chybným loginem, je povinen opustit hrací server. Neučiní-li tak po výzvě a dál se bude účastnit CW udělejte screen, kde bude jasně vidět varování a login jezdce a CW bude kontumováno.

 

Dojde-li k dodatečnému zjištení porušení tohoto pravidla, nejdéle však 24 hodin po odjetí CW, bude také následovat kontumace. Po uplynutí 24 hodin po odjetí CW již není možné uplatnit nárok na kontumaci.

 

 

      g) Bodování probíhá systémem 5,4,3,2,1 ( top5 ) a celkový počet bodů musí dosáhnou počtu 75.

 

      h) CUTY jsou zakázány, v případě nejasností rozhodne organizátor.

 

      i) Po dokončení dané trati jste povinni udělat screen a po skončení CW posílá výsledky vždy clan, který je uveden v programu jako první a to výsledek s body obou clanů a svými screeny. Organizátor není povinen si výsledky zjišťovat na webech clanů.

 

      j) Výsledky se posílají na email Cupu tedy toptrackmaniacup@seznam.cz , do emailu napište konečný výsledek a body vašich hráčů i body hráčů protivníka a připojte screeny, v případě technických problémů, je možno poslat výsledek na ICQ organizátorů.

 

4) Tratě :              

Bude vybráno 12 map kolem 35 sekund s tím že balíček bude znám už před tím to turnajem.Poté se vždy na jedno kolo vyberou 3 mapy z toho to baličku.

 

 

 

5) Neslušné chování :       

 a) Nadávejte si sami sobě, nadávejte si na tratě, jen to svědčí o vašem chování

 

      b) Je přísně zakázáno nadávat na adresu ostatní hráču a sprostá slova se nesmí používat na oficiálním serveru Cupu, pokud je vytvořen a na stránkách webu Cupu.

 

      c) Porušení pravidla nadávání na adresu soupeře bude trestáno stopkou proviněného hráče na 1 kolo, případně dle závažnosti se muže rozhodnout o jeho vyloučení.

      d) Porušení pravidla nevhodného chování na serveru Cupu a webu Cupu, bude trestáno stopkou proviněného hráče na 1 kolo, případně dle závažnosti se muže rozhodnout o jeho vyloučení.       

 

 6) Více účtů :        

 

a) Je zákázáno jet jednomu hráči za více než jeden clan v Top trackmania cupu, bude-li zjištěno, že jel jeden hráč za více clanů v TTC, bude vyloučen z Cupu.

 

      b) Hostování z jiných týmu nebo volných hráčů ze zakazano postih:vyloučení hráče a přepočítání bodu v cw v kterých nastoupil tim se muže změnit i konečný stav cw

c)používání 2acc je zakazano postih:vyloučení hráče a přepočítání bodu v cw v kterých nastoupil tim se muže změnit i konečný stav cw.

     7) Přestupy :    

    a) Přestupy mezi clany jsou povoleny, platí zde stejne pravidlo jako pro nově dopsaného hráče viz  oddíl pravidel 2) Soupisky Clanů a přihlášení

 

      b) Pokud hráč přestoupí během Cupu k jinemu clanu, budou jeho získané body z CW převedeny a nepřijde o ně.